Idealna domena dla Twojego biznesu.

Dokonaj właściwego wyboru!

Do ważnych aspektów w tworzeniu serwisu należą jej nazwa i domena.


W dzisiejszych czasach bardzo ważnego znaczenia nabrała obecność firmy w internecie. Mądrze wybrana domena internetowa wspomaga widoczność w sieci oraz rozpoznawalność marki. Im częściej użyta jest nazwa w różnych miejscach sieci, tym częściej sczytują ją roboty wyszukiwarek. Rośnie prestiż strony i przeglądarki chętniej umieszczają serwis na wyższych miejscach list wyszukiwania.

Kwestia nazwy strony pojawia się natychmiast po podjęciu decyzji o jej utworzeniu.

Z nami możesz odnaleźć najlepszą domenę dla siebie. Oferujemy także domeny premium w sprzedaży ratalnej oraz na wynajem. Zawsze możesz negocjować najkorzystniejsze warunki.


Domeny pierwszego poziomu.


Nazwa witryny lub nazwa domeny umożliwia identyfikację strony internetowej, lub adresu e-mail w internecie. Jest unikalnym oznaczeniem alfanumerycznym, które jest niezbędnym elementem adresu internetowego. Zgodnie z umową międzynarodową każdy kraj ma pewne oznaczenie kodowe o długości od dwóch do trzech liter. Jest to domena pierwszego poziomu lub domena kraju. Tak więc, jeśli adres strony kończy się na .us, oznacza to, że domena znajduje się w strefie USA, .de w Niemczech, .ru w Rosji, a .pl to nasza rodzima domena krajowa. Ponadto istnieje kilka domen pierwszego poziomu, związanych nie z lokalizacją, ale z profilem witryny: na przykład .com – dla przedsięwzięć komercyjnych, .org – dla organizacji non-profit, .edu – dla organizacji edukacyjnych. Domena pierwszego poziomu jest również nazywana strefą lokalizacji.


Uniwersalna strefa


Domena z rozwinięciem .com jest uniwersalnym rozwiązaniem dodatkowo wspomaganym przez wyszukiwarki. Internet Explorer zapewnia wiele udogodnień w obsłudze stron opatrzonych takim zakończeniem (np. obsługa skrótami klawiszowymi).


Zapraszamy do przeglądania naszych najnowszych ofert.

8 wyświetlenia
  • Facebook

Korzystanie z tej Witryny podlega wyraźnie określonym warunkom użytkowania. Korzystając z tej witryny, akceptujesz zobowiązania wynikające z postanowień Regulamin ogólny

                  

Informacje prawne   Zasad ochrony danych osobowych