żubr.comNa terenie Puszczy Białowieskiej nie brak cennych skarbów, obok których nie można przejść obojętnie. Kusi Białowieża i jej zabytki, kuszą tereny Białowieskiego Parku Narodowego, po którym można urządzać wspaniałe wycieczki przyrodnicze. Nie brak tu również ciekawych atrakcji dla tych osób, które chcą w ciekawy sposób spędzić wolny czas, poszerzając swą wiedzę na temat fauny i flory Puszczy Białowieskiej. Jednym z takich miejsc jest Rezerwat Pokazowy Żubrów, będący częścią Białowieskiego Parku Narodowego.


Domena internetowa żubr.com będzie doskonałym adresem dla twojego bloga turystycznego, lub strony internetowej poświęconej tym wspaniałym stworzeniom.


Nie czekaj i poinformuj wszystkich jakie atrakcje czekają na tych, którzy odwiedzą jego teren!


Rezerwat Pokazowy Żubrów to ciekawe miejsce, którego historia zaczyna się w 1929 roku. Początkowo najważniejszym mieszkańcem rezerwatu miał być tarpan, jednak z czasem musiał on ustąpić miejsca żubrowi. Dziś Rezerwat Pokazowy Żubrów obejmuje 27,9 ha, a spacer po jego terenie jest szansą na spotkanie się nie tylko z żubrem, ale i z jeleniami, łosiami, wilkami oraz rysiami. Koniki polskie oraz sarny to kolejne gatunki zwierząt, które można tu podziwiać. Całość robi ogromne wrażenie, a czas spędzony w tym miejscu dla nikogo nie będzie czasem straconym.


Zapoznaj się z ofertą zakupu lub dzierżawy tej wyjątkowej nazwy za pośrednictwem naszego serwisu.

16 wyświetlenia
  • Facebook

Korzystanie z tej Witryny podlega wyraźnie określonym warunkom użytkowania. Korzystając z tej witryny, akceptujesz zobowiązania wynikające z postanowień Regulamin ogólny

                  

Informacje prawne   Zasad ochrony danych osobowych